В останню путь провели хмельничани 25-річного військовослужбовця, старшого солдата Володимира Гриськова. Загинув воїн 25 листопада 2022 року на Луганщині під час виконання бойового завдання. Попрощатися з Володимиром прийшли родичі, друзі та побратими.

Провести в останню путь прийшла класна керівниця Володимира, Світлана Антонюк. Жінка сказала: "Людину, якою Володя був в шкільні роки, в дитинстві забути не можна. Таких дітей, таких людей дуже мало. Він був товариський, ніколи не відмовить ніякому проханню. Його любили в класі всі. Любили дівчатка, поважали хлопці".

До Лав Збройних Сил України Володимир призвався в кінці квітня 2022 року, розповідає заступник командира військової частини, де служив загиблий Олег Стебницький: "За фахом він був фізкультурник, після закінчення служив в армії, строкову службу, маючи вищу освіту. Звільнився в запас, після чого працював вчителем в школі, фізкультуру читав. Був спортсменом, розрядником, грав футбол, плавав гарно".

У Хмельницькому попрощались з воїном Володимиром Гриськовим

У 25 років Володимир загинув 25 листопада під час виконання бойового завдання, говорить Олег Стебницький: "Виконував бойове завдання на Луганщині, у складі приданих сил до піхотної бригади, під час виконання завдання отримав поранення несумісні з життям, внаслідок вибуху невизначеного вибухового предмета, ймовірно це була міна. Разом з ним загинув ще піхотинець, військовослужбовець, вони йшли в парі".

У загиблого залишились батьки та сестри. Поховали Володимира Гриськова на Алеї Слави, що у мікрорайоні Раково.

Читайте також Захищаючи Україну загинув Борис Вільчинський з Хмельниччини На війні загинув Андрій Самборський з Хмельниччини Визволяючи Україну загинув Сергій Кондратюк з Хмельниччини У Хмельницькому попрощалися із воїном Володимиром Овчинніковим На фронті загинув Сергій Козиняк з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Леонід Кузьомко На війні загинув Борис Бойко з Хмельниччини У Шепетівській громаді на Хмельниччині попрощаються з двома загиблими бійцями У Хмельницькому попрощались з захисником Олександром Климовим У Хмельницькому попрощались з воїном Віталієм Присяжним У Хмельницькому попрощались з воїном Олександром Філем На війні загинув Андрій Дягілев з Хмельниччини Визволяючи Україну загинув Іван Гаврилюк з Хмельниччини У Хмельницькому попрощалися з українським захисником Ігорем Кірсановським На війні за Україну загинув Анатолій Лук'янов з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Сергій Тернавський з Хмельниччини На війні загинув Олександр Царук з Хмельниччини У Хмельницькому попрощались з Юрієм Бараном На війні загинув Сергій Смерека з Хмельниччини На фронті загинув Руслан Плахов з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Сергій Вінярський з Хмельниччини У Хмельницькому попрощались з воїнами Олексієм Сорвіловим та Олександром Комарніцьким В бою за Україну загинув Дмитро Федорчук з Хмельниччини Захищаючи Україну загинув Олександр Фешин з Хмельниччини На війні загинув Максим Зеленчонок з Хмельниччини Медик з Хмельниччини Олексій Кривіцький загинув на війні У Хмельницькому попрощалися із воїном Рашадом Оруджевим Хмельниччина на війні втратила захисника Володимира Фуріна Ще п’ятьох захисників втратила на війні Хмельниччина Захищаючи Україну загинув Володимир Король з Хмельниччини На війні загинув Сергій Лук'янчук з Хмельниччини У Хмельницькому прощалися з військовослужбовцем Анатолієм Сікорським Визволяючи Україну загинув Юрій Мельник

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело