Плануєте зробити ремонт або оновити меблі? Збираєтесь поїхати у відпустку або влаштувати гучне весілля? Причин звернутися до кредитора більш ніж достатньо. У цій статті ми розкажемо, як зрозуміти, чи дійсно вам потрібен кредит готівкою та до якого банку звертатися, якщо без нього не обійтися. 

Спершу дайте чесну відповідь на питання

Вам точно потрібна позика? Не поспішайте, спочатку проаналізуйте свої витрати. Люди, скажемо відверто, схильні витрачати гроші на непотрібні речі. Імпульсивні дії завдають неабияких збитків. Якщо раціоналізувати бюджет, цілком ймовірно, вистачить на омріяну велику покупку. 

Використовуйте спеціальний мобільний додаток або порахуйте в блокноті, скільки вдасться заощадити, відмовившись від зайвих витрат. Можливо, утримавшись від маленьких радостей, ви зможете накопичити достатньо коштів, аби обійтися без кредитування. 

Брати чи не брати: що варто зробити, перш ніж подати заявку на кредит

Якщо ж ви хочете зробити велику покупку просто зараз, то кредит готівкою — раціональне рішення. Ціни ростуть швидко, накопичувати доведеться довго. Зверніться до банку, отримайте те, що хочете, уже зараз. Віддавати будете раз на місяць, рівними частинами. 

Кредит без застави на будь-які потреби

Скільки коштує ваша мрія? Якщо до 150 000 грн (у Києві та Київській області — до 75 000), подайте онлайн-заявку на оформлення кредиту на сайті Банку Львів. Позику надають терміном до 36 місяців, можливе дострокове погашення без штрафних санкцій. 

Процес максимально спрощений. Користувачам пропонують заповнити коротку анкету, що складається з кількох пунктів: ПІБ, ІПН, контактний номер, бажана сума й термін кредитування, місто. Після отримання заявки телефонує відповідальний співробітник для проведення інтерв’ю. У разі позитивного рішення гроші нараховують на картку. 

Вносити щомісячні платежі можна в будь-який зручний спосіб: переказом із картки на картку, через мобільний додаток, касу банку або банкомати з функцією приймання готівки. 

На що звернути увагу, якщо хочете взяти кредит

Ще до того, як заявку ухвалять, ви можете скористатися кредитним калькулятором (є на сайті банку) та розрахувати орієнтовний щомісячний платіж. Навіщо це потрібно? Поверніться до списку своїх витрат, аби порахувати ризики. Відніміть від зарплати суму за комунальні послуги, зв’язок та інтернет, дорогу на роботу й додому, перекуси. Залишок має бути більший за очікуваний щомісячний платіж, бажано вдвічі. 

Коли берете кредит, важливо, аби ваші витрати на його обслуговування складали не більше ніж третину прибутку. Подбайте про фінансову подушку безпеки. Оптимальний варіант — завчасно відкласти три заробітні плати. Якщо станеться непередбачуване, ви зможете внести плановий платіж. 

Кредит — це зручний, а головне, вигідний фінансовий інструмент. Однак важливо знати, як правильно ним користуватися. 

Джерело