У Чернігівській області засудили російського військового до 10 років позбавлення волі за жорстоке поводження із мирними жителями села Старий Биків під час його окупації.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

"За публічного обвинувачення прокурорів Ніжинської окружної прокуратури Чернігівської області до 10 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця РФ, який під час окупації армією держави-агресора села Старий Биків жорстоко поводився з його мешканцями", - йдеться у повідомленні.

Тримав жінку у погребі і погрожував зґвалтуванням та вбивством: на Чернігівщині засудили окупанта

Прокурор у суді довів, що окупант відбирав у місцевих мешканців мобільні телефони та заощадження. Також, погрожуючи розстрілом, військовий РФ вимагав дані про розташування військовослужбовців Збройних Сил України.

Не отримавши необхідних відомостей, засуджений утримував одну з жінок із зв’язаними за спиною руками та заклеєними скетчем очима упродовж 2 днів у погребі без води та їжі. Водночас він постійно погрожував жінці фізичним та сексуальним насильством.

Його визнали винним у порушенні законів і звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України) в порядку спеціального судового розгляду.

Нагадаємо, на Одещині до 15 років засудили стрільця "ДНР", який воював проти ЗСУ.

Читайте також:

СБУ перевірила приміщення УПЦ МП на Буковині та знайшла методички з Москви та посвідчення окупантів

Усі чотири АЕС України знову мають доступ до національної мережі - МАГАТЕ

Для чого Росія обстрілює енергетичну інфраструктуру і вбиває людей: Фейгін пояснив

Джерело