Відомий екстрасенс, зірка "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв схвилював українців несподіваною заявою про припинення своєї діяльності. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Макс Гордєєв - улюблений екстрасенс українців, адже періодично ділиться пророцтвами щодо війни, даруючи надію на краще і заспокоюючи людей. Крім цього, він іноді радує шанувальників роликами з гумористичним посилом.

Макс Гордєєв втомився від пророцтв і попрощався з кар'єрою екстрасенса:

Макс Гордєєв втомився від пророцтв і попрощався з кар'єрою екстрасенса:

Так, цього разу Макс Гордєєв поділився новим відео та несподівано заявив, що кидає кар'єру екстрасенсу.

"Все, звільняюся з посади екстрасенсу. Що робити далі. Підкажіть?", - підписав ролик Макс Гордєєв.

На щастя, це виявилося жартом. Він записав іронічний ролик у відповідь на критику на його діяльність і дав зрозуміти, що хейтери не стануть причиною його виходу на "пенсію". 

До речі, українці зазначили, що для них він найкращий екстрасенс, таланту якого позаздрять багато хто. 

"Вони вам просто заздрять!!!! Талановита людина, талановита у всьому!!! Ви крутий!" а екстрасенс справжнісінький, всі ваші передбачення вірні", - написали в коментарях. 

Макс Гордєєв втомився від пророцтв і попрощався з кар'єрою екстрасенса:

Також наш портал інформував,  що екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро.

Крім того, ми писали,  Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого".

Джерело