Дезінформацію

Президент РФ Володимир Путін заявив: «Захід готовий поставити під удар будь-яку країну, перетворити її на епіцентр кризи, спровокувати «кольорову революцію» та криваву бійню… а конфлікти між РФ та Україною, а також між іншими країнами СНД є наслідками розвалу СРСР».

 Дезінформацію

"Захід готовий поставити під удар будь-яку країну": яку дезінформацію поширювала 29 вересня російська пропаганда

Посол РФ у США А. Антонов заявив: «Американські офіційні особи продовжують нагнітати ситуацію. Залякують власну та світову громадськість уявними ядерними загрозами з боку РФ. Така риторика спотворює сенс сказаного російським керівництвом… жодних змін в умовах застосування нашою країною ядерної зброї не відбулося… ми нікому не погрожуємо».

Маніпуляцію

Під час чергового брифінгу речниця російського МЗС Марія Захарова заявила, що «Москва чекає від ООН зусиль зі скасування обмежень Заходу, що перешкоджають експорту російського зерна та добрив».

Як повідомлялося, російські засоби масової пропаганди ввечері, 27 вересня, взялися поширювати інформацію про завершення підрахунку "голосів" на окупаційних "референдумах". Окупанти "намалювали", що за "приєднання" до неї висловилися більшість жителів чотирьох областей України, яких змусили "голосувати" під дулами автоматів.

Читайте також:

Трюдо заявив, що Канада запровадить санкції проти Москви через "референдуми" в Україні

"Володю, скажи, а ти скільки жити збираєшся": Лукашенко потролив Путіна за ядерні погрози

В ISW розповіли, коли диктатор Путін може оголосити про анексію окупованих територій

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело