Бердичівський спортсмен-гирьовик Геннадій Резнік відкрив у виставковій залі Музею історії міста Бердичів на Житомирщині виставку-продаж своїх картин. Частину від продажу картин коштів він передасть шпиталю. Про це пише на своєму сайті Бердичівська міська рада.

Багаторазовий переможець та призер чемпіонатів світу серед ветеранів гирьового спорту, Геннадій не раз вражав своєю силою, зокрема, на День міста, йдеться в повідомленні. Торік він 1430 разів підняв 16-кілограмову гирю. Цього року він вразив своїми картинами.

На персональній виставці Геннадій Резнік представив 24 із 38 своїх робіт, які на сьогодні є в доробку митця. Живописом почав займатися в 2019 році, пише пейзажі, натюрморти, портрети та ікони.

Бердичівський спортсмен-гирьовик відкрив виставку-продаж своїх картин – частину коштів передасть шпиталю

Цю виставку картин Геннадій Резнік оголосив виставкою-продажем: 70 відсотків отриманих від продажу картин коштів митець передасть військовому шпиталю на потреби поранених бійців.

Читайте також "Моя мрія – олімпіада Париж-2024", – бронзова призерка чемпіонату світу з вільної боротьби житомирянка Ірина Бондар. "Весна озброєна" – твори п’яти поетів Житомирщини увійшли до збірки воєнної лірики.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело