В Австрії росіянка серед вулиці причепилась до українок і почала на камеру кидатися фразами на кшталт любителів "російського світу" та путінського режиму. Відео опублікували у соціальних мережах. 

Українці протистоять росіянам не лише на полі бою, а й у мирному житті. Громадяни "великою і могутньою" з якихось причин залишають свою "улюблену" країну і їдуть до ненависної ним Європи, але навіть там знаходять і намагаються зачепити українців, які були змушені тікати від війни. 

Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася

Росіянка припхалася до Австрії принижувати українок: розплата не забарилася і тільки почалася

Так, скандальний інцидент стався в Австрії. Там серед вулиці росіянка помітила двох українок та вирішила показово, знімаючи на камеру "поставити їх на місце". Любителька путінського режиму почала чіплятися до українок, заявляючи, що Херсон нібито завоювали, отже, й інше зможуть, напевно, не підозрюючи, що ВСУ вже близько.

"Дівчата, слава росії, росія переможе, росія переможе ля-ля-ля. Чий Херсон? Так-так, Україна. Вже референдум проводять, так. На**й вашу Україну", - каже росіянка, звертаючись до дівчат з України. 

Втім, карма наздогнала "патріотку" з Росії дуже скоро. Росіянка на наступному відео ледь не через сльози заявляє, що їй заблокували booking та її відпочинок "накрився". 

Крім того, ми повідомляли,  воїн Євген надихнув українців йти до лав ЗСУ - зробив це краще, ніж військкомат: "Якщо потрібно – віддам своє життя за Україну".

Джерело