Перемога України у війні з Росією – це конкретне повернення всіх українських територій під де-факто контроль Києва, бо юридично, згідно з міжнародним правом вони і так українські.

У Зеленського пояснили, якою бачать перемогу України у війні з Росією

Про це заявив в інтерв’ю BBC Україна радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

“Мене взагалі не обходить, що буде з Росією. Я вважаю, що перемога України – це конкретне повернення всіх українських територій під де-факто контроль України, бо юридично, згідно з міжнародним правом вони і так наші”, – зазначив Подоляк.

За його словами, для українців принципово важливо, щоб Росія програла, бо тоді вона на 15-20 років зійде з глобального ринку.

“І знаєте, що паралельно з цим зникне? Росія ж вкладає гроші в ультраправих, у нацистів по всьому світу, Росія вкладає в різні терористичні організації. Росія провокує маленькі і великі конфлікти в Африці, на Близькому Сході – у тій же Сирії. Росія постійно турбує Європу, і там наростає хаос. Росія постійно провокує міграційні кризи, голодні кризи, енергетичні кризи. (Якщо Росія програє), це все на певний час зникне. Тобто і Європа, і ми зможемо вкладати у розвиток свого добробуту. Оце буде перемога (України). І, до речі, Європи теж”, – наголосив Подоляк.

Раніше на Банковій спрогнозували долю РФ та Білорусі у разі перемоги України.

Джерело