У Житомирі дев’ятого серпня розпочали ремонт дороги по вулиці Івана Кочерги. Вперше за останні п’ять років працівники Житомирського міського управління автомобільних шляхів ремонтують не латками, а цілою смугою. Про це Суспільному розповів виконроб управління Віктор Петришин.

Зі слів Віктора Петришина, на ремонті дорожнього покриття працюють дві бригади. Серед техніки – фреза, автомобілі, які відвозять зрізаний асфальт, заправна машина, тракторна щітка, навантажувач, який підбирає зрізаний асфальт біля люків.

"Ми знімаємо верхній шар товщиною п’ять сантиметрів. Після чого виправляємо люки, які потрібно – міняємо. Бортовий камінь також виправляємо і потім перекриваємо товщиною п’ять сантиметрів новим шаром асфальто-бетонної суміші. Тротуари ще в деяких місцях будуть лататися", – розповідає Віктор Петришин.

У Житомирі розпочали ремонт вулиці Івана Кочерги

Про свою ділянку робіт розповідає працівниця підприємства Наталія Трибель.

"Підчищаємо зрізаний асфальт і на навантажувач кладемо. А потім за нами щітка підмітає, щоб було чистенько. А потім будемо люки підбивати, будемо ставити нові кільця і що там треба", – каже Наталія Трибель

На ремонт вулиці Івана Кочерги витратять два мільйони гривень з міського бюджету. Завершити роботи планують до кінця серпня.

"До кінця цього тижня плануємо завершити підготовчі роботи, – розповідає Віктор Петришин. – На наступному тижні, теж у планах, якщо з матеріалами все буде добре, плануємо заасфальтувати".

Водій Антон Пасинчук сказав, що через ремонтні роботи утворюються затори. Але ремонт – це потрібна справа.

"Навіть враховуючи такий складний час, все таки це правильно, що робиться дорога. Тому що я в перші дні, коли почалася війна, думав, що все – все закінчилося, все зруйнується, тепер нічого не буде. Але все таки життя продовжується, і люди працюють, і податки платять, і роблять добру справу", – каже Антон Пасинчук.

Загальна площа ремонту – п’ять тисяч квадратних метрів. Замінять асфальт на ділянці від вулиці Велика Бердичівська до Небесної сотні. Після цього розпочнеться ремонт вулиць Покровської, Небесної сотні і Лятошинського.

Читайте також Розриті тротуари та смуга руху без асфальту у центрі Житомира – ремонт вулиці Київської поки не поновлюватимуть. З 28 травня у Житомирі почали ремонт вулиці Театральної, яку завершили асфальтувати на початку червня. А в середині червня комунальники почали поточний ремонт вулиці Вітрука в районі Польової. Наслідки зливи – у Житомирі на Смолянській площі пошкоджений асфальт.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело