Вихованець Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Микита Куликов став бронзовим призером у складі збірної України з хокею на міжнародних змаганнях у Чехії. Про результати виступу української збірної поінформували на сторінці Facebook Федерації хокею України.

Юнацька збірна України завершила міжнародний турнір на Кубок президента в Чехії, виборовши третє місце. Цю зустріч з чеським «Тршинцем» підопічні Олександра Бобкіна та Руслана Борисенка завершили з рахунком 6:3. Одну з шайб у ворота суперника забив криворіжець Микита Куликов.

Збірна України – третя серед 10-и учасників Кубка президента до 17 років.

З Чехії з перемогою: спортсмен з Кривого Рогу став бронзовим призером у складі збірної України з хокею

В інших матчах ігрового дня зафіксовано такі результати: у поєдинку за 5-е місце чеська «Спарта» здолала швейцарський «Давос» (6:2), у зустрічі за 7-е місце чеський «Вітковіце» переграв австрійський «Ред Булл» (6:5 Б), а в грі за 9-е місце чеський «Маунтфілд» виявився сильнішим за словацького «Слована» (4:2).