Із військовослужбовцем Олегом Прищепою попрощалися восьмого серпня в Житомирі на Смолянському військовому кладовищі. 50-річний чоловік загинув 23 липня неподалік міста Бахмут Донецької області під час виконання бойового завдання. Військовий отримав смертельне осколкове поранення.

На церемонію прощання прийшли рідні та знайомі Олега. Серед них – родич загиблого Андрій Прищепа.

"Діти мої теж прийшли, щоб провести в останню путь нашого дорогого нам Олега. Вічна йому пам’ять, Слава Україні", – сказав Андрій Прищепа.

Захищав східні ружебі: на Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощалися із Олегом Прищепою

"Ми вчора прочитали у Фейсбуці, що Олег загинув і ми рішили приїхати і підтримати його маму, – каже Наталія Ігнатенко, сусідка загиблого. – Дуже шкода, що гинуть такі молоді хлопці. Скоріше б ця війна закінчилась".

До Збройних сил України Олег Прищепа пішов в квітні місяці, розповів Суспільному фахівець Житомирського міського центру соціальних служб Олександр Синиця.

"Сьогодні Житомирщина і вся Україна прощається з Героєм – Олегом Прищепою. Він захищав нашу незалежність, нашу землю від російських окупантів. Світла пам’ять про його героїчний вчинок залишиться в наших серцях", – сказав Олександр Синиця.

У Олега залишилися мама, племінниця та брат.

Читайте також На Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощались із військовими Олексієм Фалєєвим та Миколою Огородником. У боях за Україну загинули Андрій Павловський та Дмитро Гордієнко з Житомирщини. На військовому кладовищі Житомира попрощалися із воїном Олександром Халіфом.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело