За клопотанням слідчого, завідувачу хіміотерапевтичного відділення обласного онкологічного диспансеру, депутату Житомирської міської ради Сергію Гринчуку суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді застави в сумі 156 тисяч гривень. Відповідна ухвала Корольовського районного суду оприлюднена п'ятого серпня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави – у розмірі 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб у сумі 156 000 гривень, яка може бути внесена як самим підозрюваним, так і іншою фізичною або юридичною особою на депозитний рахунок для внесення застави", – зазначається в ухвалі.

Також на підозрюваного покладені наступні процесуальні обов'язки:

Суд призначив заставу у сумі 156 тисяч гривень завідувачу відділення онкодиспансеру Житомира прибувати до слідчого, прокурора за першим викликом та до суду за кожною вимогою; не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи; утримуватися від спілкування по суті пред'явленої підозри у кримінальному провадженні із підозрюваними та свідками; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

Строк дії ухвали та обов'язків – до третього жовтня 2022 року.

Що відомо Заробляли на безкоштовних ліках для онкохворих – медикам Житомирського онкодиспансеру повідомили про підозри. У Житомирі СБУ викрила медиків, які змушували онкохворих купувати безкоштовні медикаменти.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело