Війна спустошила селище Віктора перетворивши його в руїни. Тепер чоловік один на вулиці і з парою сусідів в усьому селі, йдеться в ТСН. 

«Буває вдається ніч поспати, а буває заснеш і неочікувано вибухи, йдуть до нас снаряди і летять над хатою, як снаряд падає, хата плаває, як корабель на морі», - розповідає чоловік.

Йому за 60. Поки тихо,  порпається біля напівзруйнованого будинку, коли починаються обстріли -ховається по всіх закутках. Так і живе 5-ий місяць.

На Миколаївщині ворог знищує села, але військові змушують його техніку назавжди лишитись в українських степах

 Димарі, вирви, спалені трактори, бетонні стовпи, які порозкидало неначе сірники. Окупанти руйнують усе .І не зважають ні на села, ні на поля, в яких стоїть не зібрана пшениця. «Все рушать, що можуть - з далекобійної б'ють, з «Градів», «Смерчів», з ракет кидають, літаки літають», - розповідають військові.

Просто під час знімань ТСН починаються вибухи. Десь у полях наші САУшки б'ють по ворогу у відповідь. За лічені хвилини займається посадка, в якій окопались окупанти.

 Від майстерності і вправності Вадима залежить життя всього екіпажу. Чоловік -водій самохідноі артилерійської установки, родом з Житомирщини, до війни працював будівельником.  Самохідка відстрілюється і розчиняється у  нетрях, аби потім з’явитися на якомусь іншому напрямку і там завдати несподіваного удару окупантам. Щоб зупинити його нищівну ходу українськими степами.

Читайте також:

Ходитимуть зі зброєю по квартирах: Федоров розповів, як окупанти планують проводити "референдум" у Мелітополі

Смертельна ДТП із польськими паломниками у Хорватії: кількість загиблих зросла

У Торецьку за добу затримано понад 10 коригувальників: фото

Джерело