На Смолянському військовому кладовищі Житомира четвертого серпня попрощались із військовослужбовцями Олексієм Фалєєвим та Миколою Огородником. Воїни загинули 29 липня, захищаючи територію України.

Олексій Фалєєв – корінний житомирянин, розповів Суспільному керівник Житомирського міського центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський. Він закінчив житомирську загальноосвітню школу №32. У мирному житті здобув професію водія сільськогосподарської техніки. З початку повномасштабної агресії пішов до війська і став на захист держави.

"Загинув під час виконання бойового завдання по захисту одного з населених пунктів Донецької області. Ми повинні пам’ятати про наших Героїв: про Героїв, які поклали своє життя за нас, також про Героїв, які захищають нашу Батьківщину і дають нам можливість вільно жити і дихати вільним повітрям", – сказав Ярослав Весельський.

На Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощались із військовими Олексієм Фалєєвим та Миколою Огородником

Друг загиблого Олександр розповідає про Олексія як про веселого хлопця, з яким він виріс із дитинства.

"Ми виросли в одному дворі і вчилися в одному класі. Був надійний друг, веселий. Багато в житті пройшли ми з ним, завжди один одному допомагали. Він загинув Героєм, захищаючи рідну землю та рідну сім’ю. За це йому повага та шана", – каже Олександр.

Родич загиблого Микола Козловець розповів кореспондентам Суспільного, що Олексій часто приходив у гості до його родини. За слів Миколи Козловця, він був життєрадісний, дуже порядний, чесний хлопець і патріот.

"Він найкращим був, – каже вдова загиблого Лілія. – Самим найкращим чоловіком, добрим, привітливим".

У Олексія Фалєєва залишилися батько, мама, дружина і п’ятирічна дитина.

Четвертого серпня на Смолянському військовому кладовищі прощалися із військовослужбовцем Миколою Огородником.

Чоловік пішов захищати Україну добровольцем, з 24 лютого пішов на фронт, розповів Суспільному фахівець Житомирського міського центру соціальних служб Олександр Синиця. Загинув Микола у Харківській області.

"Виконуючи бойове завдання, отримав смертельні поранення, від яких він пішов з життя. Його пам'ять назавжди залишиться у наших серцях", – сказав Олександр Синиця.

Микола Огородник служив у підрозділі зв’язку водієм-електриком, був зразком підрозділу, говорить про загиблого побратима військовий Володимир.

«Коля був на передовій лінії під обстрілами, під бомбами. Особисто для мене він став як друг, як батько, можна сказати. Постійно щось підказував, щось робив", – каже військовий Володимир.

Родич загиблого Григорій згадуючи Миколу Огородника, каже, що він був дуже світлою людиною, що всі любили його. А ще він був справжнім патріотом.

"Він завжди радувався життю, – каже родичка загиблого Наталія. – Чудовий був батько і сім’янин. Дуже шкода. Але Герої не вмирають".

Миколі Огороднику виповнилося 47 років. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

Читайте також Загинув, виконуючи бойове завдання: у Житомирі попрощалися з військовослужбовцем Михайлом Горащуком. Захищав Україну – на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися із військовослужбовцем Ігорем Дроздовим.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело