Будівля розташована у спальному районі, жодних військових та навіть інфраструктурних об’єктів поблизу немає

Ворог влучив у житлову багатоповерхівку Миколаєва. П’ятеро людей загинули, ще п’ятеро поранені. Про це в етері "5 каналу" сказав начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської міськради Олександр Герасименя.

Через вибух змістилися плити. Вони в будь-яку мить можуть впасти, адже розірвані всі з’єднання між ними. Будівля розташована у спальному районі, жодних військових та навіть інфраструктурних об’єктів поблизу немає, зауважив міський голова Олександр Сенкевич.

10 ракет рф за пів години: у Миколаєві п'ятеро людей загинули, ще п'ятеро поранені – включення (Відео)

"Це звичайна панельна п’ятиповерхівка Радянського Союзу. Поруч розташовані також багатоповерхівки, школа, дитячий садок. Тобто це звичайний житловий район. Яка ціль? Ну, звісно, геноцид українського народу", – сказав Сенкевич.

Окрім п’ятиповерхівки, постраждали й сусідні будинки. Там повибивало вікна.  На місці працюють рятувальники, медики та бригади Червоного хреста.

Як повідомила голова облради Ганна Замазєєва, щонайменше 10 ракет було випущено по Миколаєву за пів години. Рятувальна операція продовжується. Під завалами залишаються люди.

Джерело