У центральній частині столиці вже понад два тижні стоїть білборд з надписом «Хто не паше, той москаль». Замовником реклами, згідно з написом, виступає Міністерство економіки України.

Як відомо, більшість українців через події в країні втратили роботу. Зокрема, наразі кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні сягнула 319 800 тисяч осіб. Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

«Важливо розуміти, що багато наших громадян, які втратили роботу і дім, просто виїхали за кордон чи не йдуть реєструватися», – зазначив Железняк.

«Хто не паше, той москаль». Мінекономіки розмістило скандальну рекламу

Також зменшилась кількість вакансій у центрі зайнятості – наразі це 22,7 вакансії на тисячу людей, що втричі менше (33,2%) від показника рік тому і навіть менше, ніж у березні цього року (53,2 вакансії).

Експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський ззначив, що в Україні зараз попит перевищує пропозицію.

« Відповідно до оцінок Міжнародної організації праці, Україна втратила понад 5 млн робочих місць, от можна додати до того рівня безробіття, який був перед війною, ще 5 млн людей, які не мають зараз роботи через війну. З часом це стане проблемою номер один», – наголосив він.

Відомо, що у Києві до війни було 4-5 осіб на одне робоче місце, а зараз – 15-20.

Джерело